שחזור וגיבוי נתונים

התקן האחסון הנייד שלכם נמחץ מתחת לגלגלי הרכב הפרטי ?

 

 הטלפון החכם נפל לאסלה ואינו מגיב עוד ?

 

 הדיסק הקשיח חווה קריסה ואתם חוששים שהמידע החשוב שלכם כבר לא יחזור לעולם ?

 

ראשית הסירו דאגה מלבכם ונשמו עמוק…

 

נעים להכיר, חברת גיימבורד.

 

בחברת גיימבורד אנחנו מתגאים בוותק של למעלה מעשור בכל הקשור לשחזורי מידע.

המעבדה הראשית שלנו ממוקמת ברחוב המלך ג'ור'ג' 84 תל אביב ומספקת שירותים למגוון עצום של חברות כמו גם אנשים פרטיים בתל אביב וסביבותיה.

אצלנו בגיימבורד דואגים להישאר עם יד על הדופק בכל הנוגע להתפתחויות בתחום ולהתעדכן ללא הפסקה בפתרונות האחזור המתקדמים ביותר. ברשותנו שתי מעבדות מקצועיות וסוללה של טכנאים שמתמחים בתחום שחזורי המידע.

בין אם מדובר על שחזור דיסק קשיח או אפילו על שחזור דיסק און קי, צוות אנשי המקצוע שלנו ערוך ומוכן לקבלת כל התקן אלקטרוני שהוא.
אנשי המקצוע שלנו מודעים לכך שהתקני האחסון השונים מכילים לעתים קרובות מידע חשוב הן ברמה האישית (תמונות או קבצים בעלי ערך רגשי) והן ברמה המקצועית (מאגרי נתונים עסקיים). אי לכך אנחנו נוהגים בכל ציוד באופן המכבד, המסור, ההגון וכמובן שגם המקצועי ביותר.

חברת גיימבורד מספקת שרות של טכנאי שחזורי מידע עד הבית 03-6206267

כשיש מקצוענות, יש גם תקווה

אנחנו דואגים להישאר עם יד על הדופק בכל הנוגע להתפתחויות בתחום ולהתעדכן ללא הפסקה בפתרונות האחזור המתקדמים ביותר.

ברשותנו שתי מעבדות מקצועיות וסוללה של טכנאים שמתמחים בתחום שחזורי המידע.

לפעמים הנזק לציוד כל כך גדול, שהמצב נראה אבוד. עם זאת, אנחנו שמחים לבשר לכם שמאחורינו הצלחות גדולות ורבות בתחום שחזור קבצים שבמבט ראשון נראו כאבודים. הצלחנו לבצע פעמים רבות שחזור כונן קשיח שנשרף פיזית, ומדי יום אנחנו משיבים ללקוחות הרבים שלנו קבצים שכבר התחילו להאמין שלא יהיו ברשותם עוד.

אחד הדברים שמבדילים בין מעבדה מקצועית אחת לשנייה הוא לא רק הידע המקצועי והטכני שברשות אנשי המקצוע אלא גם הציוד האלקטרוני.

אצלנו במעבדות עובדים רק עם המילה האחרונה בתחום ואנחנו דואגים לרכוש את הדגמים החדשים ביותר שיוצאים לשוק חדשות לבקרים על מנת להעניק לכלל לקוחותינו רק את השירות הטוב והמקצועי ביותר מבחינה טכנולוגית.

חברת גיימבורד מתמחה במתן השרותים הבאים בתחום שחזורי מידע

לסיכום

בין אם מדובר על שחזור תמונותשחזור של קבצי אקסל או וורד ועוד, ישנה חשיבות עליונה לבחירה בחברה שתשיב לכם את מה שנראה כאבוד. צרו אתנו קשר בהקדם ואנחנו נשמח לקבל את הציוד שלכם או לשלוח אליכם טכנאי עד הבית או המשרד לבדיקת המצב בשטח.

כתיבת תגובה